2011-06-10

Gražią gegužės 20 d. popietę mūsų mokyklos stadione aidėjo vaikų klegesys, netilo skambios dainos, trankūs kapelų akordai, sukosi poros.

280 Kretingos rajono mokinių iš beveik visų ugdymo įstaigų dalyvavo nuostabioje šokio šventėje, kuri įvyko jau antrąkart. Prieš ketverius metus Kartenos vidurinės mokyklos šokio mokytoja metodininkė Janina Vaičekauskienė sukvietė gausų būrį rajono šokėjėlių į folklorinių šokių festivalį

„Suk suk ratelį“

Jau tada mokytoja plėtojo idėją, kad šokti gali visi: ir ką tik į mokyklą atėjęs pradinukas, ir ją jau paliekantis abiturientas. Svarbu, kad šventėje dalyvavo ne tik tie, kurie turi ypatingų šokio gebėjimų, bet ir specialiųjų poreikių mokiniai, kuriems folklorinis šokis leido įgyvendinti saviraiškos poreikį. Tų pačių idėjų ir nuostatų vedama mokytoja J. Vaičekauskienė organizavo festivalį ir šiemet į pagalbą pasitelkusi Kretingos rajono šokio mokytojus.

Šventė pavyko ir tikimasi, kad ji taps tradicine.

Nuotraukos Fotogalerijoje