2011-05-02

Motinos dienos proga mūsų mokykloje buvo vykdomas mokinių meninės kūrybos projektas

„Puokštė Mamai“

Projekto programa:

Tikslas: Plėtoti mokinių kultūrinį gyvenimą, meninę kūrybinę raišką, diegti naujus meninio ugdymo metodus, formas.

Uždaviniai:
1. 11 kl. ir 9 kl. mokiniams vesti dailės pamokas 1–4 kl. mokiniams ir susipažinti su mokytojo profesija.
2. Dirbti grupėse ir ieškoti naujų raiškos būdų savo kūrybinėms idėjoms perteikti.
3. 1–12 kl. mokiniams organizuoti parodą ir pasveikinti savo Mamas su Motinos diena.

Dalyviai: 1–12 kl.mokiniai ir pradinių klasių mokytojai (Rima Bitautienė, Regina Baltuonienė, Irena Jurkšaitienė, Morta Griciuvienė)

Programa:
1. Dailės pamokas vedė:
1 klasėje – Agota Domarkaitė, Karolis Kaubrys, Marius Drungilas (9 kl.)
2 klasėje – Laura Paulauskaitė 11 kl.
3 klasėje – Agnė Tamošauskaitė 11 kl.
4 klasėje – Viktorija Martinkutė 11 kl.

2. 7–10 kl. per dailės pamokas dirbo grupėse ir kūrė kūrybinį darbą, ieškojo naujų raiškos būdų.

3. 12 kl. mokinės (Toma Jonušaitė, Agnė Norkutė, Judita Brežinskaitė, Aurelija Markutė) pristatė savo kūrybinius darbus – „Puokštė Mamai“

4. Kūrybinių darbų paroda I ir II aukštuose (atsakingos 11–12 kl. mokinės, kurios mokosi dailės).

5. Darbų aptarimas, įvertinimas, apdovanojimas.

Projektą organizavo dailės vyr. mokytoja: Liusia Plonienė

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner