2011-03-20

Š. m. kovo 9 d. Kretingos M.Valančiaus viešojoje bibliotekoje vyko literatūrinė popietė pirmokams „Ateik, kur šnabžda šimtas paslapčių“, skirta vaikų mylimos poetės Zitos Gaižauskaitės 60-am jubiliejui. Pirmokai deklamavo, inscenizavo poetės Z. Gaižauskaitės eilėraščius. Ji per 30 savo kūrybos metų yra parašiusi daugiau nei 20 knygelių vaikams.

Poetė bendraudama su vaikais per linksmas eiliuotas istorijas stengėsi įskiepyti didesnę meilę gamtai ir Tėvynei. Taip pat daug dėmesio skyrė mokytojo profesijai. „Mokytojas man yra labai aukštai – netoli saulės“, – mintimis dalijosi poetė ir kvietė vaikučius niekada neužmiršti savo pirmosios mokytojos ir mokyklos. Z. Gaižauskaitė dėkodama susirinkusiems mokytojams už kilnų, kantrų darbą kiekvienam iš jų padovanojo savo 2010 m. išleistą knygelę „Iš vieno kamieno“.

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner