Pagalba mokantis

Kartenos vidurinė mokykla įsijungė į ESSF projektą „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra“ (projekto kodas Nr. VP1-2.2- ŠMM-02-V-01-006).

8 mokyklos mokytojų komanda: anglų kalbos mokytoja Indrė Smilingienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja Rūta Valaitytė, lietuvių kalbos mokytoja Ineta Liaudonskytė, matematikos vyresnysis mokytojas Stasys Pilibaitis, biologijos vyresnysis mokytojas Algimantas Plonis, istorijos mokytoja Aida Ramanauskienė, kūno kultūros mokytojas Marius Meškauskas, tikybos mokytoja Jolanta Kontrimaitė ir direktorė Jūratė Račkauskaitė dalyvaus mini mokymų kvalifikacijos tobulinimo programoje „Pagalba mokantis“.

Mokymuose bus analizuojami pagalbos mokiniui sistemos sukūrimo mokykloje, pagalbos mokantis pamokoje, mokymosi pagalbos partnerystės aspektai. Šis projektas suteiks mokytojams daugiau žinių ir įgūdžių siekiant ugdymo kokybės ir veiksmingos pagalbos mokiniui.