Comenius Regio partnerysčių projektas

„Būk savanoris – keisk pasaulį“

Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius 2013 m. rugsėjo mėn. pradėjo įgyvendinti Švietimo mainų paramos fondo finansuojamą Mokymosi visą gyvenimą programos veiklos Comenius Regio partnerysčių projektą „Būk savanoris – keisk pasaulį“.

Pagrindinis Comenius Regio partnerysčių projektų tikslas – propaguoti tikslinį bendradarbiavimą tarp partnerinių institucijų.

Projekto „Būk savanoris – keisk pasaulį“ tikslas – motyvuoti mokinius užsiimti savanoriška veikla, ugdyti mokinių savanoriškos veiklos įgūdžius ir plėtoti savanorystės idėją mokykloje ir už jos ribų bei dalintis patirtimi su vietos ir užsienio partneriais.

Projekto koordinatorius – Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius
Vietos partneriai – Kretingos Simono Daukanto pagrindinė mokykla, Kretingos rajono Kartenos vidurinė mokykla, Salantų regioninio parko direkcija
Regiono (tarptautinio) partneris – Rumunija, Hurezani miesto švietimo institucijos
Projekto vadovas – Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Antanas Sungaila