Bibliotekos naujienos

BIBLIOTEKOS VEIKLA
2020-12-01

Visas mokyklos bibliotekos naujienas nuo šiol rasite bibliotekos fb paskyroje

Nuoroda į mokyklos bibliotekos fb paskyrą : 

Bibliotekoje įkurtas kino klubas
2020-01-29

Kinas – ne tik laisvalaikio praleidimo būdas. Kinas gali padėti vaikams mokytis. Dalyvaudami kino klube moksleiviai stiprina bendravimo gebėjimus, vysto kritinį mąstymą, ugdo pasitikėjimą savimi, semiasi papildomos informacijos, susijusios su įvairiais dėstomais dalykais.

Mokyklos biblioteka prisijungė prie edukacinio kino platformos „Kinas edukacijos ugdymo bazėje“. Edukacinėje platformoje užsiregistravusiems vartotojams suteikiama galimybė naudotis vystoma dokumentinių filmų ir metodinių priemonių baze.

Kino klubo dėka kiekvieną savaitę  galėsite surengti po filmo peržiūrą iš  specialiai projektui sudaryto filmų katalogo, patys pasirinkdami norimą filmą. Svarbiausia – nereikės rūpintis filmų licencijomis, o filmus moksleiviai galės žiūrėti legaliai ir nemokamai.

Nuo sausio 20 d. kino edukacijos platformoje jau galima žiūrėti...

KVIEČIAME REGISTRUOTIS KINO PERŽIŪROMS BIBLIOTEKOJE

Spalis – mokyklų bibliotekų mėnuo (šių metų tema – „Junkimės. Svajokime. Keiskimės“).
2019-10-27

Ta proga vėl startuoja Tarptautinis knygų skirtukų mainų projektas, kuriame mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja jau ne pirmus metus. Projektas apima bendradarbiaujančias mokyklas iš įvairių pasaulio šalių. Vaikai kuria skirtukus ir jais keičiasi vieni su kitais. Skirtukų mainų projektas yra paprastas būdas pažinti kitas šalis, pasidalinti skaitymo džiaugsmu, susirasti naujų draugų.

Antrokai – mūsų mokyklos šių metų tarptautinio projekto atstovai (mokytoja Rima Bitautienė). Vaikai jau dalyvavo edukacinėje pamokėlėje bibliotekoje, susipažino su skirtukų gamybos būdais ir jų įvairove, virtualiai „keliavo“ po Kroatiją. Antrokai bendradarbiaus ir skirtukais keisis su Kroatijos respublikos Zagrebo Osnovna škola Mladost mokiniais.

2018 Bibliotekose populiariausi lietuvių vaikų ir jaunimo literatūros autoriai
2019-10-01
Privalomų ir rekomenduojamų perskaityti knygų sąrašas
2019-05-31
Tyrimas „MOKINIŲ SKAITYMO YPATUMAI“
2019-05-27

Siekdama išsiaiškinti, kaip ir kiek moksleiviai skaito, kokią literatūrą mėgsta, iš kur gauna knygų, kaip įsivaizduoja knygos likimą ateityje ir pan., taip pat norėdama paskatinti mokinius skaityti, domėtis knygomis (kaip viena iš pagrindinių priemonių siekiant žinių ir gerų mokymosi rezultatų), mokyklos bibliotekos vedėja A. Bončkienė surengė anketinę apklausą „Mokinių skaitymo ypatumai“. Minėtame tyrime dalyvavo trisdešimt devyni 6–10 kl. mokiniai. Apklausos duomenys panaudoti plečiant bibliotekos paslaugų įvairovę (vyresnių klasių mokiniams), gerinant jų kokybę.

Tyrimo rezultatai

Viktorina „Aš esu žemaitis“
2019-05-27

2019 m. paskelbti Žemaitijos metais, tad ta proga visoje šalyje organizuojami įvairūs moksliniai, kultūriniai, edukaciniai, pažintiniai renginiai, šventės, festivaliai, atspindintys Žemaitijos regiono savitumą, papročius, tradicijas.

Gegužės 7 d. ir mūsų mokyklos bibliotekoje surengta viktorina „Aš esu žemaitis“, kurioje dalyvavo 5–7 kl. mokiniai (organizatorė – bibliotekos vedėja A. Bončkienė). 

Jaunieji žemaitukai atliko įvairias užduotis: į bendrinę kalbą vertė žemaičių tarme parašytą tekstą, aiškino žemaičių kalbos žodžių reikšmę bei su jais sudarė taisyklingus sakinius ir t.t.

Geriausiai viktorinoje pasirodė Kamilė Narvilaitė (7 kl.) ir Gabrielė Mataitytė (5 kl.).

Nepatogaus kino klasė – filmai, padedantys augti.
2019-05-18

Dokumentika – išskirtinis kino žanras, kviečiantis pažinti mus supantį pasaulį per asmenines neišgalvotas istorijas, ugdantis mumyse empatiją, kritinį mąstymą, žingeidumą, skatinantis tapti aktyviais, pokyčius įtakojančiais visuomenės nariais.

Mokyklos biblioteka prisijungė prie projekto ,,Nepatogaus kino klasė“. Tai nauja nemokama platforma, skirta formaliam bei neformaliam švietimui. Čia pristatomi filmai, padedantys kalbėti svarbiomis, tačiau ne visada patogiomis socialinėmis temomis. Skatinama mokytis, pažinti visuomenės įvairovę ir apmąstyti šiandienos iššūkius žiūrint kiną.

FILMŲ TEMOS: lytinis ugdymas, institucinė globa, prekyba žmonėmis, negalia, karas, neapykanta, nacionalizmas, holokaustas, istorinė atmintis, priklausomybės, socialinė atskirtis, šeima, technologijos.

Kviečiu žiūrėti!

Paminėta Knygnešio diena
2019-03-18

Knygnešio diena – tai puiki galimybė pakalbėti su mokiniais apie knygos vertę, apie žmones, kurie rizikuodami viskuo, ką brangiausio turi, išsaugojo lietuvišką žodį. Ta proga mokyklos bibliotekoje vyko kryžiažodžių apie knygas ir skaitymą sprendimo turnyras, kurį suorganizavo bibliotekos vedėja Alvyra Bončkienė. Sėkmingiausiai kryžiažodžius sprendė ketvirtokai U. Mataitytė, K. Mikutaitė, J. Domarkas, B Laurinavičius bei 2 kl. mokinė E. Sakalauskaitė.

Informacija bibliotekos lankytojams
2019-02-10

Mokyklos bibliotekos fondus papildė įspūdingų fotografijų albumas „Tai Žemaitija ir Mažoji Lietuva“. Albumas – tai žvilgsnis „iš paukščio skrydžio“ į Žemaitijos ir Pamario vaizdus, primenančius, kokiame nuostabiame pasaulio kampelyje gyvename. Kviečiame pasigrožėti!

Žiemos konkursai
2018-12-19
Mokyklos bibliotekoje nuolat organizuojamos įvairios skaitymo kultūros, skaitytojo ugdymo veiklos. Auginamas skaitantis, brandus, kritiškai mąstantis, gebantis diskutuoti, atpažinti ir spręsti problemas visuomenės pilietis.
Spalis – mokyklų bibliotekų mėnuo
2018-11-11

Mokiniai dalijosi mintimis tema „Kodėl man patinka biblioteka“

Bibliotekų savaitė
2018-05-10

Balandžio 23–27 dienos Lietuvoje yra paskebtos Bibliotekų savaitės dienomis. Mūsų mokyklos biblioteka į šią akciją pažiūrėjo labai rimtai ir mokyklos mokiniams pasiūlė „Pasaulio bibliotekų istorijos“ apžvalgą. Bibliotekos vedėja supažindino mokinius su seniausiomis, turtingiausiomis, gražiausiomis pasaulio bibliotekomis. Pirmieji su bibliotekų istorija susipažino aštuntokai. Jie ne tik gavo nemažai informacijos, bet dar ir saldainių už į teisingai atsakytus klausimus. Biblioteka siūlo visai mokyklos bendruomenei pasinaudoti šia galimybe – praplėsti savo žinias.

Talentai bibliotekoje ugdomi nuo mažų dienų
2018-03-23

Viktorinoje „Įvairūs klausimai“ dalyvavo „Nykštukų“  grupės vaikai.
Nuotraukoje nugalėtojai

Jaunieji skaitytojai bibliotekoje
2017-10-20

Pamatykime džiaugsmą vaiko akyse, kai jis perskaito pirmąjį žodį
ir į rankas pasiima pirmąją knygutę.

Astrida Lindgren

 

Knygų skaitymas supažindina vaikus su juos supančiu pasauliu, lavina mąstymą, atmintį, turtina vaizduotę, ugdo gebėjimą vartoti kalbą, formuluoti ir išsakyti savo mintis. Knyga gali tai, ko negali jokie šiuolaikiniai technikos stebuklai.

Daug knygų, storų ir plonų, kaip žinia, yra ir mūsų mokyklos bibliotekoje. Bibliotekos ir skaityklos vedėja Alvyra Bončkienė džiaugiasi šiais mokslo metais sulaukusi naujų skaitytojų – pirmokų. Apsilankę bibliotekoje (kartu su auklėtoja Regina Baltuoniene) vaikai sužinojo, kokių taisyklių čia būtina laikytis, kokia yra knygų išdavimo ir grąžinimo tvarka, kaip skaityti knygeles, kad jos ilgai būtų gražios, tvarkingos. Pirmokai išsirinko po patikusią knygelę ir pažadėjo ją perskaityti.

Dalyvavimas tarptautiniame projekte
2017-10-10

Jau ne pirmus metus mūsų mokykla dalyvauja tarptautiniame knygų skirtukų projekte, apimančiame bendradarbiaujančias mokyklas iš įvairių pasaulio šalių. Dalyvavimas projekte skatina mokinių bendravimą, kviečia dalintis skaitymo malonumu.

Mūsų mokyklos mokinukai, lankantys vaikų informacijos ir laisvalaikio centrą (vadovė – bibliotekos vedėja Alvyra Bončkienė), taip pat kūrė knygų skirtukus. Vaikų sukurti darbeliai iškeliavo į Šveicarijos Kroatische Erganzungsschule Zurcherstrasse mokyklą.

 

 

 

 

 

Mokiniai – apie profesijas
2017-05-23

2017 m. balandžio 24–28 d. Lietuvoje jau 5 kartą organizuota prezidentės Dalios Grybauskaitės globojama Nacionalinė karjeros savaitė (iniciatyvos tikslas – supažindinti mokinius su įvairiomis specialybėmis, paskatinti pasirinkti tinkamą profesiją).

Prie iniciatyvos „Nacionalinė karjeros savaitė“ prisijungė ir mūsų mokyklos 5–9 klasių mokiniai bei bibliotekininkė Alvyra Bončkienė ir dailės mokytoja Kristina Pocevičienė. Mokiniai piešė savo svajonių profesijas (kūrybiniai darbai eksponuojami mokyklos bibliotekoje).

Lietuvių kalbos ir istorijos viktorina
2017-03-10

Kovo 10 dieną mokyklos bibliotekoje vyko Lietuvių kalbos ir istorijos viktorina. Viktorina skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui. Dalyvavo II–IV klasių mokiniai. Komandos varžėsi net penkiose rungtyse, kūrybiškai ir sumaniai turėjo pritaikyti lietuvių kalbos ir literatūros bei istorijos žinias.

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus:
I vieta – IV klasei (Vilius Rimkus, Kamilė Samulionytė, Paulius Drakšas)
II vieta – II klasei (Jokūbas Domarkas, Tajus Smilingis, Ugnė Mataitytė, Mia Pilibaitytė, Benas Paulauskas)
III vieta – III klasei (Gabrielė Mataitytė, Benas Kupšys, Nedas Zagaras, Artas Rimkus, Aušrinė Jūrevičiutė).

Vaikiškų žurnalų pristatymas
2017-03-09

Vykdant Skaitymo skatinimo programą mokyklos bibliotekoje suorganizuotas linksmas, aktyvus vaikiškų žurnalų („Laimiukas“, „NG Kids“, „Naminukas“, „Lututė“) pristatymas pradinių klasių mokiniams.

Akcija „Saugesnio interneto diena“
2017-02-13

Vasario 7 d. visoje Europoje minima Saugesnio interneto diena.

Šių metų Saugesnio interneto dienos šūkis – „Skatinkime pokyčius: vienykimės dėl geresnio interneto!“.

 

AKCIJOS „KNYGŲ KALĖDOS“ RENGINYS
2016-12-30

Šiemet jau 6 kartą vyko Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų kalėdos“. Prie šios akcijos prisijungė ir mūsų mokyklos biblioteka.

Gruodžio 22 d. mokyklos bibliotekoje surengta popietė Dienos centro vaikams. Renginio metu kalbėta apie Kalėdų papročius ir tradicijas, prisiminti ir išbandyti Kūčių vakaro burtai, sektos pasakos, dalintasi mintimis apie švenčių laukimą, pasiruošimą joms. Maltiečių vadovė Vida Tamošauskienė popietės dalyviams padovanojo „Mūsų mažosios bibliotekos“ užduočių knygeles ir Advento kalendorius.

5–9 klasių projektas bibliotekoje „Padėkos žodžiai prabėgusiems metams“.
2016-12-16

Dailės technologijų mokytoja metodininkė Kristina Pocevičienė ir bibliotekos vedėja Alvyra Bončkienė.

AUGAME SU PASAKA
2016-12-12

„Daugybei žmonių knygos reikalingos kaip duona ir druska.
Ir taip bus, kad ir kiek išrastume įmantrių kasečių, televizorių ar kitų pakaitalų...“
(Astrida Lindgren
)

Siekdama padėti vaikui atverti duris į knygų pasaulį, pasiekti, kad tas pasaulis vaikui taptų įdomus, kad knygų skaitymas būtų malonumas ir džiaugsmą teikianti veikla, bibliotekos vedėja Alvyra Bončkienė pačius mažiausius mokyklos vaikus kviečia į pasakų skaitymo rytmečius, kurių metu bus balsu skaitomos knygos, žiūrimi pasakų turinį atitinkantys animaciniai filmukai.

KNYGŲ SKIRTUKŲ PARODĖLĖ
2016-11-22

Spalio mėnesį mūsų mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai kūrė knygų skirtukus ir dalyvavo skirtukų mainų projekte. Mokyklos bibliotekoje galima pasigrožėti Vengrijos Szolnoki Kodaly Zoltan Enek-zenei Alt mokyklos jaunųjų kūrėjų darbais. Mokykla iš Vengrijos pasiūlė užmegzti draugystę ir bendradarbiavimą.

  

Spalis – tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo
2016-10-06

Skirtukų projektas

Skirtukų projektas apima bendradarbiaujančias mokyklas iš įvairių pasaulio šalių. Mokiniai kuria knygų skirtukus (bet kokio stiliaus ir formos, svarbu kūrybiškai) ir jais keičiasi vieni su kitais.

Bibliotekų savaitė mūsų mokykloje
2016-05-06

„Bibliotekos prieina prie kiekvieno žmogaus ir suteikia galimybę bendrauti su knyga <...>.
Pasitikėkime bibliotekomis ir knyga“.
Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Atsižvelgęs į mažėjantį knygų skaitymą, Seimas 2016-uosius paskelbė Bibliotekų metais, kurių šūkis – „Stiprios bibliotekos – stipri visuomenė“. Visus metus Lietuvos bibliotekose vyks įvairūs kultūriniai, edukaciniai renginiai, susitikimai su rašytojais, proto mūšiai ir kt.

Bibliotekų savaitė paminėta ir mūsų mokykloje.

Profesinis informavimas ir konsultavimas mūsų mokykloje
2016-04-26

Dar vaikai svajoja apie tai, kuo bus užaugę. Ypač aktualus šis klausimas tampa dešimtų, dvyliktų klasių mokiniams, besirenkantiems tolimesnes studijas. Savaime suprantama, sėkmingas profesijos pasirinkimas yra ne tik mokinio, bet ir jį supančių žmonių (tėvų, mokytojų, klasės auklėtojų, socialinių pedagogų) reikalas.

Puikūs profesijos patarėjai yra ir bibliotekininkai. Būtent mokyklos bibliotekoje mokiniai turi galimybę susipažinti su profesijomis, sužinoti, kur galima įgyti profesinį išsilavinimą. Čia kaupiama įvairi naujausia literatūra: lankstinukai, bukletai (visų aukštųjų mokyklų, kolegijų, profesijos rengimo centrų), leidiniai „Kur stoti?“, „Profesijos vadovas“, grožinė literatūra, profesijų aplankai, aktuali informacinė sistema AIKOS.

Tarptautinės vaikų knygos dienos paminėjimas mokykloje
2016-04-05

SKAITYMO DŽIAUGSMAS

Kaip nuostabu yra skaityti
Ir pamatyti, kas gi vyksta,
Kada raidelės tampa žodžiais,
O žodžiai knygomis pavirsta <...>.
Skaitykim! Džiaugsmą ir paguodą
Gera knyga pasauliui duoda.
(Pat Mora „Skaitymo džiaugsmas“).

 

Nuo 1967 m. balandžio 2-ąją pasaulyje minima Tarptautinė vaikų knygos diena. Šią dieną daugelyje šalių rengiamos vaikų ir jaunimo literatūros savaitės (rengiami konkursai, konferencijos, organizuojamos parodos).

Tarptautinė vaikų knygos diena mūsų mokykloje paminėta kovo 18 d. 

Meninės kūrybos darbų konkursas
2016-03-07

   4–9 klasių mokiniai, vadovaujami dailės mokytojos
   K. Pocevičienės ir bibliotekos vedėjos A. Bončkienės dalyvavo
   Lietuvos mokinių meninės kūrybos darbų konkurse „Knygų
   namų šviesa“
, skirtame Lietuvos bibliotekų metams.

   Penkiolika geriausių darbų atrinkta ir išsiųsta į Lietuvos
   mokinių neformaliojo švietimo centrą. Konkurso rezultatai,
   nugalėtojų apdovanojimo vieta ir laikas skelbiami LMNŠC
   tinklalapyje www.lmnsc.lt/konkursai

 

 

 

 

 

 

 

KONKURSAS!!!
2016-01-20

2016 m. skelbiami Lietuvos bibliotekų metais. Šia proga Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizuoja vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkursą ,,Knygų ir namų šviesa“.

AKCIJA „KNYGŲ KALĖDOS“
2016-01-06

„Skaitanti Lietuva – stipri Lietuva. Knyga moko mus pažinti pasaulį, suprasti
ir atjausti. Ji įkvepia mylėti savo šalį“

(Prezidentė Dalia Grybauskaitė)

 

2015 m. lapkričio 16 d. prasidėjo jau penktą kartą Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“. „Svarbu, kad Lietuvos vaikai mylėtų knygą ir dalintųsi skaitymo džiaugsmu su kitais. Todėl „Knygų Kalėdos“ šiemet kviečia ne tik dovanoti naujų knygų, bet ir surengti knygų skaitymus vienišiems vaikams globos namuose, seneliams. Tegul knyga sujungia visą Lietuvą ir paskatina bendrauti“, – sakė D. Grybauskaitė. Šių metų akcijos tema – „Knygų Kalėdų“ savanoriai.

Prie nacionalinės akcijos prisidėjo ir mūsų mokyklos jaunieji knygos mylėtojai kartu su bibliotekos vedėja Alvyra Bončkiene. Vaikai statė ir puošė knygų eglę, apsilankė Kartenos katalikiškoje palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje, seneliams skaitė gražius ir jautrius Bruno Ferrero kūrinėlius, sekė pasakas, bendravo su senoliais.

Žurnalo apie gamtą pristatymas
2015-11-10

Ruduo gali būti įvairus, o niūrus lapkritis likti už bibliotekos durų. Taip buvo antradienį, mokyklos bibliotekoje, kada vykęs žurnalo apie gamtą pristatymas, perkėlė antrokus į paslaptingą gyvūnų pasaulį. Vaikai buvo nustebę ir sužavėti, kad į kylančius klausimus – kodėl, kaip, kokiu būdu gyvūnai gyvena, kaip jaučiasi gamta įvairiais metų laikais, paprastai ir aiškiai atsako žurnalo apie gamtą „Lututės“ puslapiai.

Nuotraukoje: pristatymo metu....

Spalio 1 dieną mokyklos bibliotekoje pirmą kartą apsilankė pirmokai
2015-10-07

Būsimiems skaitytojams buvo paaiškinta, kur jie gali rasti vaikiškos literatūros, kaip išsirinkti knygeles, kaip suprasti ką sako knygos viršelis. Kad galėtų tapti tikrais skaitytojais, pirmokai turėjo susipažinti su bibliotekos elgesio taisyklėmis, kad negalima garsiai kalbėti, bėgioti, trukdyti kitiems skaitytojams. Taip pat pirmokai buvo supažindinti su knygelių išdavimo ir grąžinimo tvarka. Pirmokai pasižadėjo gražiai elgtis su knygomis, jas saugoti, kad grąžinant į biblioteką jos būtų švarios ir nesuplėšytos. Biblioteką vaikai paliko gerai nusiteikę, šypsodamiesi ir su knygute rankose.

Vaikų knygos šventė „Daug skaityk!“
2015-04-22

Balandžio 16 d., ketvirtadienį, mokyklos bibliotekoje vyko vaikų knygos šventė „Daug skaityk!“, skirta Tarptautinės vaikiškos knygos dienai paminėti.

7 kl. mokinės Ema M., Gabrielė Ž., Eglė T. visus linksmai nuteikė perskaitydamos draminį kūrinėlį apie Pepę Ilgakojinę, kuri bibliotekoje ieškojo „džiugenos“. Ketvirtokės Elija B. ir A. Paulauskaitė suvaidino dvi drauges, kurios ginčijosi kalbėjosi apie tai, jog knygą reikia mylėti ir saugoti.
Buvo organizuota viktorina, kurioje vaikai turėjo atsakyti į klausimus, sudarytus pagal iš H. K. Anderseno kūrybą. Už teisingus atsakymus buvo dovanojamos spalvinimo knygutes ir saldžios dovanėlės. Vaikai paraginti kuo dažniau apsilankyti bibliotekoje ir skaityti, skaityti. Knyga laukia visų, tik reikia ją surasti ir susidraugauti.

Akcija „Mažųjų knygų bičiulių festivalis“
2015-04-06

Mokyklos biblioteka, prisidėdama prie Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ rengiamos akcijos „Mažųjų knygų bičiulių festivalis“, skirtos motyvuoti vaikus skaityti lietuviškas vaikiškas knygeles, kvietė pradinių klasių vaikus klausytis A. Liobytės pasakų, kurias skaitė 7 kl. mokinės E. Miliūtė, G. Žiobakaitė, E. Tamošauskaitė.

Akimirkos iš skaitymų:

  

Kryžiažodžių sprendimo turnyras
2015-01-30

Sausio 23 d. mokyklos bibliotekoje vyko kryžiažodžių sprendimo turnyras. Jame dalyvavo 2–4 klasių mokiniai. Iš jų gudriausios buvo 3 klasės mokinės Gabija Džiugelytė, Aistė Slušnytė ir Evelina Stonkutė.

Greičiausiai išsprendė kryžiažodį
2014-12-22

„Pažink Kristijono Donelaičio gyvenimą ir kūrybą“ kryžiažodį greičiausiai išsprendė 10-okė Aurelija Daukantaitė ir nusipelnė PROTINGOSIOS titulo.

Kviečiame ir kitus dalyvauti visuose skelbiamuose konkursuose ir laimėti ne tik dvasinių, bet ir materialinių dovanų.

Konkursas „Augu skaitydamas“
2014-11-16

Konkurso nugalėtoja – 3 klasė (rugsėjo, spalio mėn. perskaityta 115 knygų) su mokytoja M. Griciuviene.

Integruotas projektas „KNYGOS YRA MOKYTOJAI“
2014-04-14

Tarptautinei vaikiškos knygos dienai paminėti

Projekto programa

 Knygos pristatymas netradicinėse erdvėse (nuotraukos)

Akimirkos iš susitikimo su rašytoja Nijole Kepeniene (nuotraukos)

„MES SKAITOME“ (nuotraukos)

„KNYGA – MANO DRAUGAS IR MOKYTOJA“ (Iš 5 klasės mokinių rašinių)

Balandžio mėnesį bibliotekoje minima Tarptautinė vaikiškos knygos diena
2013-04-23
Integruotas projektas „Kalėdų belaukiant”
2012-12-18
Konkursas „Augink pažinimo medį“
2012-11-21

Bibliotekoje iki 2012-12-20 vyksta skaitymo konkursas „Augink pažinimo medį“. Laimės daugiausiai knygų perskaičiusi klasė. Nugalėtojų laukia apdovanojimai

  

Ketvirtokai po informacinių įgūdžių pamokos
2012-11-21

Balandžio 1-oji – Tarptautinės vaikų knygos dienos šventė
2012-04-10

Atnaujinta 2023-01-25 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner